Sprzątanie

Lara72

Sprzątanie

Post autor: Lara72 »

Jeśli ciekawi Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia treści na ów temat. Polecam w wolnej chwili bo rzeczywiście warto według mojej oceny - myjkiimopy/pl .

bingo

Re: Sprzątanie

Post autor: bingo »

Niektórzy w mojej rodzinie twierdzą, że mam bzika na punkcie sprzątania :) A ja już taka jestem i pod tym względem czepiam się nawet szczegółów. Nie odpowiadają mi niektóre produkty z chemii gospodarczej w sklepach i nawet myślałam, żeby wspólnie z bratem założyć biznes związany z produkcją takiej chemii. Jeśli chodzi o surowce to mam poleconą przez znajomych firmę Centro-Chem centro-chem/pl/pl . Oferują bogaty asortyment produktów dla przemysłu z tej branży. Co sądzicie o moim pomyśle?

Zafira

Post autor: Zafira »

Czy macie może w swoich domach centralne odkurzacze ? Zastanawiam się jak one się sprawdzają, bo słyszałam dużo pozytywnych opinii. Podobno nie hałasują, a sprząta się za pomocą lekkiego węża. Natomiast jednostka centralna znajduje się w zupełnie innym pomieszczeniu. W dodatku odkurzacz centralny to najtańsza instalacja w budynku. Po prostu muszę go mieć.

Aniela

Post autor: Aniela »

Jeśli lubicie sprzątać to powinien Was zainteresować asortyment sklepu Clean24 . Jest w nim wszystko, co potrzeba do porządkowania. Duży wybór chemii gospodarczej oraz innych niezbędnych artykułów. Będę chciała zrobić w nim zamówienie, ponieważ siostra mi poradziła. Ona tylko u nich robi zakupy i zrezygnowała z artykułów dostępnych gdzie indziej. Stwierdziła, że stawia na wysoką jakość i dobre ceny.

winka

Post autor: winka »

Hej. Ja także mam dość sporego bzika na punkcie sprzątania dlatego też co jakiś czas kupuję coś do sprzątania. A że odkryłam ten portal z ogłoszeniami ceneolokalnie/pl/warszawa to takie zakupy wychodzą mi zdecydowanie lepiej no i dużo taniej. Także ja uwielbiam z takich portali korzystać. A Wam zdarza się z takich portali korzystać? Bo ja bardzo często to robię i nawet polubiłam to

basia

Post autor: basia »

Jeśli kupujesz rzeczy do sprzątania, może zainteresuje Cię taki mop parowy leifheitsklep/pl/pl-pl/elektryczne-czyszczenie-pod%C5%82%C3%B3g/6179/dampfreiniger-cleantenso/11910 . Świetnie sprząta zarówno powierzchnie kamienne, jak i lakierowane. Co ważne - bez użycia detergentów. Sama gorąca para wodna usuwa niemal 100% bakterii i zarazków. Sprzątanie jest szybkie i efektywne, a to ważne.

gosia49

Post autor: gosia49 »

Warto ułatwiać sobie życie. Także w temacie sprzątania. Przydatny może być namiar na profesjonalną pralnię. Tutaj pralnia-warszawianka/pl/ popatrzcie. To pralnia wodno-chemiczna z Warszawy. Zajmują się różnymi tekstyliami. Usługę można zlecić telefoniczne lub przez maila. Pralnia odbiera pranie i odwozi po czyszczeniu - to ogromne ułatwienie i oszczędność czasu.

ewkaswicinska

Post autor: ewkaswicinska »

bingo to fajnie, ze chcesz się zająć samodzielnie produkcją chemii gospodarczej :) jeśli chodzi o dobrego dystrybutora surowców chemicznych to koniecznie zapoznaj się jeszcze z ofertą firmy Oqema oqema/pl/. Ich oferta jest bardzo rozbudowana a produkty cechuje nie tylko świetna jakość ale i konkurencyjna cena :)

winka

Post autor: winka »

Co do sprzątania to moim zdaniem bardzo ważne są środki czystości jakich używamy. Bo jednak to już połowa sukcesu. To też każdy stara się znaleźć jak najlepszej jakości takie środki, które będą nas chronić przed wirusami i bakteriami. I tak też dowiedziałam się, że tutaj cleantec/com/pl/polvita-probiotyczne-srodki-czystosci-c-1_119.html można znaleźć dokładnie takie bardzo dobre środki.

doniska

Post autor: doniska »

Ja przy sprzątaniu, nie ważne czy duże, czy małe korzystam z środków ekologicznych. Zawsze wychodziło mi uczulenie po różnych detergentach. Koleżanka przyniosła mi na próbę ziołowy płyn do mycia naczyń. Od tego czasu korzystam tylko z takich produktów. Naj lepiej mi się pracuje na środkach czystości z herbi.shop/kategoria-produktu/herbi-clean/ .

ODPOWIEDZ