Dekoracje do domu

Iza19978
Posty: 165
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:36 pm

Dekoracje do domu

Post autor: Iza19978 »

Bardzo fajną dekoracją w domu będzie na pewno tablica kredowa, którą możecie znaleźć na tablice-magnetyczne/com/tablice-kredowe.html :) Sama tam kupiła swoje tablice do domu i biura.

basia
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 22, 2020 10:54 am

Re: Dekoracje do domu

Post autor: basia »

Ja bardzo lubię zmieniać dekoracje w domu, dlatego często szukam czegoś oryginalnego. Słyszałam, że w sklepie dekolo/pl/ są różne ozdoby, które można wykorzystać do stworzenia własnoręcznie obrazów, wianków czy świeczników. Wystarczy trochę kreatywności i chęci do działania W sklepie można zamówić koraliki, cekiny, kolorowe tkaniny, sztuczne kwiaty, a nawet styropianowe figury, które można pomalować.

pola
Posty: 367
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:50 am

Re: Dekoracje do domu

Post autor: pola »

A gdzie zaopatrujecie się w dekoracje na różne okazje, na przykład w balony urodzinowe? Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór takich balonów na stronie internetowej happenings/pl/balony-na-urodziny. Czy ktoś z Was miał z tym sklepem wcześniej do czynienia?

winka
Posty: 179
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:50 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: winka »

No dobra jak już mowa o dekoracjach i to urodzinowych to wiecie może gdzie można kupić jakieś gotowe ozdoby na ciasta i torty? Bo wiecie, ja z bardzo nie znam się na tych ozdóbkach a na pewno poprawi to wygląd każdego ciasta. I tak koleżanka wspomniała mi o czymś takim jak opłatek na tort kolorowytort/pl/3-oplatek-na-tort A że mają dość spory w nich wybór to na pewno kilka takich opłatków zamówię.

marudaja
Posty: 141
Rejestracja: sob wrz 19, 2020 2:02 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: marudaja »

Do dekoracji mieszkania można wykorzystać tkaniny. Np zobaczcie tę propozycję tu nietylkofiranki/pl/Tkaniny-na-firany/530-1762-tkanina-woal-gladki-w-kolorze-bialym-o-szerokosci-300cm.html To gładki woal w kolorze białym. Ta tkanina ładnie się układa. Można ja kupić na metry i wykorzystaać do zrobienia ozdób.

księgowaja
Posty: 151
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:47 am

Re: Dekoracje do domu

Post autor: księgowaja »

Szukając dekoracji do salonu w swoim mieszkaniu trafiłam na taką ofertę tu sklep.green-designers/pl/kategoria/palmy-xxl Sztuczne, dekoracyjne palmy - wyglądają naturalnie, jak prwdziwe. Mi w oko wpadła palma doniczkowa Washingtonia Robusta. Bardzo wysoka, będzie idealna do mojego salonu. Co ważne nie wymaga pielęgnacji, podlewania, konserwacji.

Anegdota
Posty: 143
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 3:50 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Anegdota »

A jak jak zapatrujecie się na dekoracje roślinne? Ja ostatnio kupiłam sobie piękny las w słoiku ze sklepu growitbox/com/las-w-sloiku-diy. Super to wygląda i nie wymaga jakiejś specjalnej pielęgnacji. Na stronie sklepu widziałam nawet takie gotowe zestawy do zrobienia własnego lasu w słoiku. Kto wie, może następnym razem kupie zestaw i przygotuję taką dekorację samodzielnie :)

księgowaja
Posty: 151
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:47 am

Re: Dekoracje do domu

Post autor: księgowaja »

Mi bardzo podobają się koronki elastyczne Można z nich uszyć eleganckie dekoracje i dodatki do domu. A też świetnie się sprawdzą jako dekoracja np sali ślubnej.

oleg66
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:27 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: oleg66 »

Osobiście bardzo lubię, jak w domu pojawiają się różnego typu dekoracje, np. świąteczne. Od razu jakiś taki lepszy klimat się robi :D Ale też lubię, gdy np. w wazonie pojawiają się kwiaty, od razu człowiek wie, że wiosna za progiem już czeka. Ale znowu kwiaty cięte to problem, bo oko cieszą, ale szybko przekwitają i znowu problem... Dlatego podobają mi się tez rozwiązania takie, jak dostępne tutaj sztuczne kwiaty do wazonu znacznie trwalsze i można z nich ułożyć naprawdę ciekawe i wyjątkowo wyglądające kompozycje. Super sprawa.

Iza19978
Posty: 165
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:36 pm

Re: Dekoracje do domu

Post autor: Iza19978 »

A czy spotkaliście się kiedyś ze szklanymi tablicami magnetycznymi? Zerknijcie na stronę i zobaczcie jaką mogą stworzyć piękną ozdobę wnętrza tablice-magnetyczne/com/tablice-szklane-magnetyczne. Ja zakupiłam czarną do mojego domowego biura :) Bardzo polecam.

ODPOWIEDZ