Dobra dieta - jak ją wybrać?

ipolet
Posty: 183
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:46 pm

Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: ipolet »

Dobra dieta - jak ją wybrać?
Żeby i pomogłą schudnąć i jednocześnie nie zagłodziła na śmierć? :mrgreen:

juka
Posty: 155
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:44 pm

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: juka »

Szkoda, że tego nie wiem. Jeśli bym wiedziała, kto wie, nie musiałabym się sama męczyć z gotowaniem. Ale mam fajną poradę w postaci blogu Dietly dietly/pl/blog/kategoria/przepisy , więc nie jest jeszcze tak źle. Ogólnie sporo osób zajmuje się właśnie taką działalnością i ja mam wrażenie, że lepiej jest uczyć się samodzielnie gotować.

Wiktoria1984
Posty: 209
Rejestracja: ndz kwie 05, 2020 3:35 pm

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: Wiktoria1984 »

Dobra dieta - jak ją wybrać?
Żeby i pomogłą schudnąć i jednocześnie nie zagłodziła na śmierć? :mrgreen:
To chyba wiele zależy od Twojego organizmu i rozmowy z kimś, kto mógłby dobrać taką dietę specjalnie dla Ciebie.
U mnie sprawdza sie dieta pełnowartościowa od nich: sofra/com/pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/dieta-pelnowartosciowa/ - poczytaj sobie, myślę że zamiast zachwalać, to po prostu sam sprawdź jakie są jej zasady,jak to wychodzi cenowo i zdrowotnie i może Ci podpasuje

daneczka1
Posty: 24
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:36 pm

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: daneczka1 »

Prawda jest taka, że wiele zależy od tego jaki cel chcecie osiągnąć. Tutaj fitrepublic/pl/dieta-3000-kcal-na-mase-miesniowa-oraz-redukcje/ macie informacje na temat diety 3000 kcal. Na tym portalu znajdziecie również sporo innych ciekawych informacji, które mogą się przydać. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie, jeśli chcecie poprawić swoją sylwetkę.

Aniela
Posty: 45
Rejestracja: czw sie 06, 2020 7:07 pm

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: Aniela »

Znalazłam ciekawą dietę Adele na tej stronie primafoodcatering/pl/ i zamierzam ją wykupić. Może także jej spróbujesz? Dla mnie to jest rewelacyjne rozwiązanie, ponieważ zaoszczędzę wiele czasu na gotowaniu oraz robieniu zakupów. Ostatnio okropnie się zaniedbałam i takie zdrowe jedzenie na dowóz bardzo by mi się przydało.

zbuntowana
Posty: 226
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:12 pm

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: zbuntowana »

Przede wszystkim trzeba byłoby też opanować swój apetyt, ale jak to zrobić? Ja w sumie na ten temat tutaj dietly/pl/blog/jak-zmniejszyc-apetyt znalazłam cenne porady, możecie sobie sprawdzić. Na pewno warto takie rzeczy wiedzieć.

ewkaswicinska
Posty: 136
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 6:44 am

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: ewkaswicinska »

Myślę, ze przed dietą dobrze jest zrobić sobie krótkie, na przykład 3 dniowe oczyszczanie organizmu, wtedy przemiana materii przyspiesza :) Ja jakiś czas temu kupiłam detoks sokowy Nuja na 5 dni. Po sokach każda dieta jest przyjemna, bo odzwyczajamy się od przejadania a zaczynamy racjonalnie się odżywiać żeby nie zepsuć efektu :) polecam :)

grucha
Posty: 6
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:31 am

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: grucha »

a próbowaliście już cateringu dietetycznego?
Dla mnie to świetne rozwiązanie, bo każda wcześniejsza dieta kończyła się fiaskiem ze względu na to że nie miałam pomysłów na posiłki i przestawały mi smakować... Teraz dieta pudełkowa bez glutenu jest moją ulubioną dietą! nie nudzi mi się, posiłki są smaczne i różnorodne i nie chodze głodna NIGDY :)
Ostatnio zmieniony śr lut 24, 2021 8:49 pm przez grucha, łącznie zmieniany 1 raz.

gonia
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 3:00 pm

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: gonia »

ja jestem zachwycona cateringiem dietetycznym z Victory Diet ( mieszkam w Łodzi), z którego korzystam od początku tego roku. Nie muszę już sama gotować ( nigdy mnie to nie kręciło) a jem smacznie i pożywnie. nie chodzę głodna, jem to co lubię a kilogramy lecą w dół :)

doniska
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:51 pm

Re: Dobra dieta - jak ją wybrać?

Post autor: doniska »

Odchudzanie to nie tylko sama dieta, ale również trzeba do niej dołożyć odpowiednie ćwiczenia fizyczne i trochę ruchu. Wtedy nie tylko można zrzucić nadmiarowe kilogramy, ale także wykształtować sobie piękną i wyćwiczoną sylwetkę. Tutaj znajdziecie ciekawy wpis o diecie dla cukrzyka 24opole/pl/34175,Dieta_dla_cukrzyka_jej_dobroczynne_wlasciwosci_docenia_tez_nadcisnieniowcy_i_chorzy_na_IBS,wiadomosc.html

ODPOWIEDZ