Wybielanie zębów

mirabelka
Posty: 109
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:54 pm

Wybielanie zębów

Post autor: mirabelka »

Cześć dziewczyny czy wybielałyście kiedyś zęby? Chciałabym na wakacje mieć piękny biały uśmiech rodem z Hollywood. Stosowałam już pasty wybielające oraz różne cuda ale efekty są takie sobie. Znajoma poleciła mi klinikę stomatologiczną Atelier Uśmiechu - tam dzięki specjalnym nakładkom, które stosujemy w domu po kilka godzin dziennie uzyskujemy świetne efekty, może któraś z was już wypróbowała?

Aniela
Posty: 45
Rejestracja: czw sie 06, 2020 7:07 pm

Re: Wybielanie zębów

Post autor: Aniela »

Najpierw muszę doprowadzić uzębienie do porządku i wyleczyć, a później pomyślę o wybielaniu. Z tego co wiem to kompleksowe usługi w tym zakresie wykonuje dentysta w gabinecie Idea Dent. Mają tam nowoczesne technologicznie wyposażenie i idealne warunki do przeprowadzania wszelkiego rodzaju zabiegów. Ceny są wyjątkowo atrakcyjne, więc muszę koniecznie się do nich umówić.

olza
Posty: 109
Rejestracja: wt sty 28, 2020 8:33 pm

Re: Wybielanie zębów

Post autor: olza »

Warto zacząć od zmiany szczoteczki. To naprawdę dużo daje. Sama się o tym przekonałam. Soniczna szczoteczka wreszcie sprawiła, że mam czyste zęby i są mega gładkie. Znaczy to, że osad został z nich wreszcie usunięty. Polecam taką zmianę. Może się okazać, że wcale nie będziecie musieli decydować się na wybielanie. Co do wyboru szczoteczki, to na pewno tutaj shop-dent/pl/pl/blog/ranking-szczoteczek-sonicznych-2020-1308134131.html warto sobie zerknąć. Te informacje są mega pomocne!

zbuntowana
Posty: 226
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:12 pm

Re: Wybielanie zębów

Post autor: zbuntowana »

Niestety ząb mnie boli, chyba będę musiała mieć kanałowe. Bo, to jest dosyć intensywny ból, i mam jeszcze dziurę całkiem sporą w tym zębie. Boje się bardzo… Ale jak trzeba, to trzeba iść do dentysty. Zastanawia mnie dentysta w Sosnowcu w NZOZ DENTYSTYKA dentystyka-nzoz/pl/oddzial-sosnowiec/ . Ponoć jest to świetna placówka dentystyczna, gdzie mają nowoczesny sprzęt i świetnie wykfalifikowaną kadrę. Słyszałam też, że leczą tam bezboleśnie. Czy to prawda?

winka
Posty: 179
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:50 pm

Re: Wybielanie zębów

Post autor: winka »

Nie powiem bo sama zastanawiam się nad tym czy by nie wybrać się do stomatologa na wybielanie zębów. Ale jak byłam jakiś czas temu u dentysty to dowiedziałam się, że warto także wykonać sobie piaskowanie zębów . Jak dotąd nie zastanawiałam się nad takim zabiegiem, lecz może warto. Bo jednak piasek także osadza się na naszych zębach.

kamilka45
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:51 pm

Re: Wybielanie zębów

Post autor: kamilka45 »

Czasem warto pomyśleć o założeniu licówek zamiast wybielać zęby licowki-porcelanowe/pl . Ja muszę korony z Tlenku Cyrkonu chyba zrobić sobie. Warto jednak szukać czasem fajnych propozycji aby być zadowolonym z uzębienia swojego na długi czas.

winka
Posty: 179
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:50 pm

Re: Wybielanie zębów

Post autor: winka »

Wybielanie zębów to zawsze jest jakieś rozwiązanie by mieć piękny biały uśmiech. Lecz zanim dojdzie do tego muszę wyleczyć wszystkie zęby i tutaj pojawia się problem. Bo muszę udać się do chirurga stomatologicznego. A takiego w naszej okolicy nie ma. Więc podpytałam się znajomych i tak polecili mi ten gabinet jadczyk/pl/nasze-uslugi/chirurgia-stomatologiczna/ Także od razu umówiłam się na wizytę i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Awatar użytkownika
racing007
Posty: 263
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Re: Wybielanie zębów

Post autor: racing007 »

Tutaj https://www.dentyscipod1.pl/oferta/diagnostyka/ z pewnością znajdziecie coś dla siebie pod tym kątem. I to w dodatku za niewielkie pieniądze. Porównywałem różne oferty i ta wypada jak najbardziej korzystnie. Jeżeli musiałbym znowu skorzystać z tych usług to na pewno bym to zrobił.
Jeśli pragniesz żyć, nie zatrzymuj swego życia dla siebie – ono musi głaskać inne brzegi i nawadniać inne ziemie.

winka
Posty: 179
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:50 pm

Re: Wybielanie zębów

Post autor: winka »

Sama zastanawiam się nad tym czy by nie zapisać się na takie wybielanie zębów. Bo jednak nie ma tak białych jakbym chciała. Ale zanim tego dokonam to muszę znaleźć dobry gabinet. I tak szukałam takiego aż natrafiłam na tę stronę dentystagdynia/pl/ dzięki której udało mi się znaleźć bardzo dobrze wyposażony gabinet. Także na pewno zapiszę się tam na wizytę.

ewkaswicinska
Posty: 136
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 6:44 am

Re: Wybielanie zębów

Post autor: ewkaswicinska »

ja leczę się prywatnie, byłam tylko 2 razy na wizycie u stomatologa na NFZ i powiedziałam, nigdy więcej... i tak musiałam dopłacać a jakość plomby okazała się tak słaba, ze wypadła mi bardzo szybko. dlatego właśnie leczę się prywatnie, w klinice Verde Clinic w Redzie. Super gabinet, doświadczeni lekarze, nowoczesny sprzęt diagnostyczny. A i cenowo wygląda to u nich bardzo przystępnie.

ODPOWIEDZ