Nauka do egzaminu na prawo jazdy

Claim
Posty: 23
Rejestracja: śr sie 19, 2020 9:57 am

Nauka do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Claim »

Szukam skutecznych sposobów na naukę teorii do egzaminu na prawo jazdy.

Z jakich stron i aplikacji korzystaliście?

Natm
Posty: 22
Rejestracja: śr sie 19, 2020 8:55 am

Re: Nauka do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Natm »

ZdamyTo- najlepsze co może być.
Książka; „przewodnik kursanta”
Strona producenta znaków Tioman - opisane są tam w sposób bardzo szczegółowy wszystie znaki drogowe stosowane w Polsce, jak na przykład ten zakaz postoju
Uczyłam się z tych rzeczy i wszystko zdane za pierwszym (teoria 74/74)

Anegdota
Posty: 143
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 3:50 pm

Re: Nauka do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: Anegdota »

Ja już egzamin na prawko mam za sobą, ale i tak nie czuję się pewnie za kierownicą. Zastanawiam się nad wykupieniem takiego kursu doszkalającego autonome/pl/ . Dzięki kursowi można nauczyć się bezpiecznej jazdy i panowaniem nad autem w ekstremalnych sytuacjach. Dla mnie niektóre sytuacje na drodze są bardzo stresujące więc chyba taki kurs zwiększyłby moją pewność siebie za kierownicą.

nina
Posty: 304
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Nauka do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: nina »

Grunt to dobra szkoła nauki jazdy! Ja chcę się uczyć jeździć w prawo jazdy gliwice. Słysząłam, że mają bardzo dobrych instruktorów, którzy nie wrzeszczą na kursantów tylko spokojnie i dokładnie tłumaczą co i jak. Mają dużą zdawalnosć.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

juka
Posty: 155
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:44 pm

Re: Nauka do egzaminu na prawo jazdy

Post autor: juka »

W sumie to ja na prawko się chcę wybrać, ale dla mnie nie ma jeszcze dość pewności, dlatego sprawdzam różnego rodzaju możliwości, które pozwolą mi nade wszystko się rozwijać. I wiem, że szkolenia Human Skills są niestety, ale jedynym sposobem na to, bo to wartościowe treści. Sprawdźcie humanskills/pl/ .

ODPOWIEDZ