U kogo na naukę angielskiego we Wrocławiu?

ipolet

Post autor: ipolet »

Może n aforum jest ktoś z Wrocka i poleci naprawdę dobrą szkołę?

Wiktoria1984

Re: U kogo na naukę angielskiego we Wrocławiu?

Post autor: Wiktoria1984 »

Ja nie jestem z Wrocka, ale mam tam kuzynkę która język angielski robi od kilku miesięcy w szkole ih/com/pl/wroclaw/ i jak widzę, jakie ma postępy,bo często gadamy razem na skypie to jestem w szoku, wczesniej była raczej ciemna masą i bała się mówić po angielsku a teraz różnica jest obłędna, serio.
Więc jeśli Wrocław i kurs angielskiego to poleciłabym przez wzgląd właśnie na nią to w/w szkołę

qinga

Post autor: qinga »

Ja angielskiego uczyłam się od małego a obecnie interesuje mnie przede wszystkim nauka języka niemieckiego. Gdyby ktoś z Was szukał dobrej szkoły w Katowicach to od siebie polecam structura/pl/. Indywidualne podejście do ucznia, różne poziomy zaawansowania i intensywności zajęć, doświadczeni lektorzy i zajęcia prowadzone w przystępny i ciekawy sposób.

winka

Post autor: winka »

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo coraz więcej młodych ludzi nie daje sobie rady z nauką języka angielskiego na zdalnym nauczaniu. Dlatego też coraz częściej poszukujemy dobrych korepetytorów. I jak ja szukałam takiego to trafiłam na korepetycje język angielski tutaj tutoringo/com/ Jest to bezpłatna platforma dzięki której raz dwa znajdziemy bardzo dobrego nauczyciela z angielskiego.

pola

Post autor: pola »

Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne kursy języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania oferuje na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski. Szkoła ta działa na rynku już od ponad 28 lat, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

winka

Post autor: winka »

To jest bardzo dobre pytanie. Bo mimo wszystko zależy nam na jak najlepszej formie nauki języka angielskiego. Ja w sumie to od jakiegoś czasu zaczęłam sama się doszkalać ale kiepsko mi to idzie. Najgorzej z tymi rzeczownikami policzalnymi i niepoliczalnymi jakoś mi się kręcą. Więc szukałam jak to z nimi jest i między innymi tutaj pl.tutlo/com/rzeczowniki-policzalne-i-niepoliczalne/ uzyskałam odpowiedzi na moje pytania.

ewkaswicinska

Post autor: ewkaswicinska »

Teraz większość szkół oferuje zajęcia online więc miejsce zamieszkania nie ma tu już większego znaczenia. Ja ostatnio zrobiłam rozeznanie w internecie i wpadła mi w oko oferta szkoły Deru deru/pl/. Zatrudniają doświadczonych lingwistów, ceny kursów nie są wygórowane, można tez liczyć na indywidualne podejście do klienta.

Iza19978

Post autor: Iza19978 »

Czy ktoś z Was interesuje się nauką języków obcych? Jeśli tak to na https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie znaleźć ofertę kursów online, w tym języka angielskiego.

ODPOWIEDZ