2 tydzień ciąży

pola
Posty: 367
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:50 am

2 tydzień ciąży

Post autor: pola »

Witajcie,
jak przygotowujecie się do ciąży? Moim zdaniem warto już wcześniej jak najwięcej sobie o tym poczytać. Na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/2-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy znajdziecie informacje, jak na przykład wygląda drugi tydzień tego pięknego okresu ;) Polecam, każdą przyszłą mamę powinno to zainteresować ;)

Kinga34
Posty: 46
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:35 pm

Re: 2 tydzień ciąży

Post autor: Kinga34 »

Skoro to początek ciąży to musisz pamiętać o tym, żeby już teraz zacząć przyjmować odpowiednie suplementy, które zadbają o zdrowie mamy i prawidłowy rozwój dziecka. Takim suplementem jest z pewnością Composita - compositamama/pl/, która zawiera wszystko co potrzebne przez cały okres trwania ciąży. Jako jeden z nielicznych suplementów oprócz kapsułek witaminowych zawiera również dodatkowe kapsułki z kwasami omega.

Aniela
Posty: 45
Rejestracja: czw sie 06, 2020 7:07 pm

Re: 2 tydzień ciąży

Post autor: Aniela »

W takiej sytuacji warto też pomyśleć o wprowadzaniu zmian w swojej garderobie. Widziałyście może ten butik ciążowy formommy/pl/ , który ma w ofercie dobrej jakości odzież na ten czas? Będę chciała sobie coś zamówić, bo z tego co nosiłam na tą chwilę „wyrosłam :) Zawsze to jakaś odmiana, takie ciuszki ciążowe. Jednak w nich też można całkiem fajnie się prezentować.

Zbycha
Posty: 38
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:23 pm

Re: 2 tydzień ciąży

Post autor: Zbycha »

Już na początku ciąży,warto też pomyśleć o tym jakie imię damy swojemu maluszkowi.,Warto na spokojnie porozmawiać z mężem,wybrać kilka imion dla chłopca i dla dziewczynki,by potem w przypływie pośpiechu i emocji nie było z tym problemu.Nie mając pomysłu na imię,warto odwiedzić stronkę dzidziusiowo/pl/baza-imion/imiona-zenskie-1 gdzie znajdziemy sporo ciekawych propozycji.

Iza19978
Posty: 165
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:36 pm

Re: 2 tydzień ciąży

Post autor: Iza19978 »

A jaki wózek dla dziecka wybraliście?Ja zastanawiam się przede wszystkim nad insevio/com/, wózeczek super, jeśli chodzi o amortyzację i wygląd, bo widziałam go w sklepie oraz pytałam koleżanki, która się na niego zdecydowała. Waga też całkiem niewielka, do tego spacerówka szybko się składa i ma wygodny uchwyt.

doniska
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:51 pm

Re: 2 tydzień ciąży

Post autor: doniska »

Hej, jestem w ciąży i ostatnio miałam ciężki okres. W głowie rodziło mi się wiele pytań czy dam sobie radę, czy będę dobrą mamą. Nie wiedziałam co robić więc zaczęłam przeglądać fora i trafiłam na rodzickontradziecko/pl/ Nakierował mnie na inne myślenie i wiem, że teraz dam radę.

cindy
Posty: 292
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: 2 tydzień ciąży

Post autor: cindy »

Jeśli masz w ciąży problemy z suchością pochwy to koniecznie kup sobie Vagisan. Mi polecił go ginekolog bo właśnie taki miałam problem, a to spora niedogodność. Vagisan to preparat, który nawilża i natłuszcza pochwę. Do tego koi, gdyż zawiera 23% lipidów.

Kolorado98
Posty: 395
Rejestracja: wt sie 11, 2020 3:08 pm

Re: 2 tydzień ciąży

Post autor: Kolorado98 »

W późniejszym etapie ciąży będziesz musiała zająć się kompletowaniem wyprawki i uwierz, że nie będzie to łatwe zajęcie. Mi najwięcej czasu zajęło znalezienie idealnego wózka. Teraz wiem, że w moim przypadku najlepszym wyborem będzie EasyGo Minima Plus - wózek do miasta!

ODPOWIEDZ