Zdrowe włosy

Awatar użytkownika
emmarcin
Posty: 477
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 8:02 pm

Zdrowe włosy

Post autor: emmarcin »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się jak skutecznie zadbać o zdrowe włosy. Może ktoś z was ma jakieś ciekawe metody? Sporo dobrego słyszałem o olejku lnianym w tym tekście https://www.san-medical.pl/oleje-ktore- ... owe-wlosy/ . Rzeczywiście warto się na niego zdecydować? Co o tym sądzicie?
Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka.

zbuntowana
Posty: 226
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:12 pm

Re: Zdrowe włosy

Post autor: zbuntowana »

A ja właśnie zastanawiam się nad tym czy nie kupić tutaj remy-hair/pl dopinki, bo marzą mi się długie, gęste włosy - a z moimi za dużo nie poczaruję. A widzę, że takie dopinki nie są wcale kosztowne i można dzięki nim szybko odmienić swój look.

nina
Posty: 304
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Zdrowe włosy

Post autor: nina »

Od siebie mogę polecic ten sklep z perukami perukaradom/pl/sklep-z-perukami-radom/ Zobacz sobie tą ofertę. Myslę, że bez problemu znajdziesz tam perukę dla siebie. Ja właśnie zastanawiam sie nad peruką do ramion w kolorze blond.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

basia
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 22, 2020 10:54 am

Re: Zdrowe włosy

Post autor: basia »

Są na rynku odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. I warto z nich skorzystać. Rzuć okiem tu na przykład bellita/pl/odzywki-do-wlosow/k18-leave-in-molecular-repair-hair-mask-5ml . To odbudowująca, intensywna kuracja, która odnawia, wzmacnia i poprawia elastyczność włosów. Szybko zauważysz efekty i moim zdaniem warto wypróbować.

oleg66
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:27 pm

Re: Zdrowe włosy

Post autor: oleg66 »

To co ma znaczenie w pielęgnacji to produkty, które służą naszym włosom . Tak wydajne i dobre naturalne kosmetyki pozwolą na jeszcze wnikliwszą i dokładniejszą pielęgnację. Zajrzyj na play.google/com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid i postaw na świetną jakość, a także produkty , który widocznie wpłynie na stan Twoich włosów! Dodatkowo masz tam możliwość rezerwacji wizyty u fryzjera!

ODPOWIEDZ