Zdrowie psychiczne

Awatar użytkownika
racing007
Posty: 263
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Zdrowie psychiczne

Post autor: racing007 »

Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną poradnię zdrowia psychicznego? Od jakiegoś czasu przymierzam się do pójścia na terapię i szukam porządnych specjalistów. Rozmawiałem o tym ze swoim kolegą i ten polecił mi poradnię Harmonia. Z tego co widzę to mają oni pozytywne opinie. Warto im zaufać?
Jeśli pragniesz żyć, nie zatrzymuj swego życia dla siebie – ono musi głaskać inne brzegi i nawadniać inne ziemie.

oleg66
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:27 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: oleg66 »

A czy wiecie czym jest zdrowy styl życia w domu? Wiąże się też z tym jak mamy urządzone nasze wnętrza, jak dużo światła jest w mieszkaniu. Tutaj internorm/com/pl-pl/blog/przeglad-wpisow/artykuly/jak-zadbac-o-zdrowy-styl-zycia-w-domu macie opisane dokładnie, warto zapoznać się z ofertą.

Zafira
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 17, 2020 7:04 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: Zafira »

Od zdrowia psychicznego zależy kondycja całego naszego organizmu. Często się zdarza, że ludzie podupadają przez różne nałogi, których bardzo trudno się pozbyć. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest znalezienie poradni leczniczej. Jedną z najlepszych obecnie jest Ośrodek Borowik.

bingo
Posty: 36
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:48 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: bingo »

W razie potrzeby zawsze warto zwrócić się o pomoc do odpowiedniej poradni, czy placówki medycznej. U nas w rodzinie jakiś czas mamy problem z uzależnieniem. Mój tata jest hazardzistą i martwimy się, że zadłuży się tak, że będzie niewypłacalny. Dowiadywałam się o terapię dla niego i chyba najlepszym miejsce będzie ośrodek Niwa.

Kolorado98
Posty: 395
Rejestracja: wt sie 11, 2020 3:08 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: Kolorado98 »

Zdrowie psychiczne jest ważne.
___
https://funkymedia.pl/kurs-seo

Awatar użytkownika
emmarcin
Posty: 477
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 8:02 pm

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: emmarcin »

Zdrowie psychiczne polepszyć może także odpowiednia dieta. Dzięki niej czujemy się o wiele lepiej. Sam niedawno skorzystałem z usług doświadczonych dietetyków https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/. Umożliwiają oni spotykanie się online, dzięki czemu nie muszę nawet wychodzić z domu. Polecam!
Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka.

ODPOWIEDZ