Wózki widłowe

Awatar użytkownika
roksani
Posty: 89
Rejestracja: sob sty 25, 2020 7:34 pm

Wózki widłowe

Post autor: roksani »

Macie może porobione kursy na wózki widłowe? Jeżeli tak to gdzie taki kurs robiliście? Przymierzam się właśnie do takiego kursu, ale nie wiem z jakich usług będzie warto skorzystać. Może coś takiego https://www.kursy-wielun.pl/kurs-na-wozki-widlowe.htm się sprawdzi? Dajcie znać co myślicie.
Czyście widzieli kiedykolwiek oczy jak gdyby przysypane popiołem, tak pełne nieuleczalnego, śmiertelnego smutku, że trudno w nie patrzeć?

pola
Posty: 229
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:50 am

Re: Wózki widłowe

Post autor: pola »

A skoro już o wózkach widłowych mowa, to czy Waszym zdaniem elektryczny wózek widłowy będzie lepszy od wózka spalinowego? Czytałam sobie ostatnio na temat takich elektrycznych wózków widłowych na stronie internetowej https://www.budownictwo.org/artykuly/sz ... -nie-wiesz i wszystko wskazuje na to, że mają one sporo zalet. Dowiedziałam się na przykład, że takie wózki w porównaniu do wózków spalinowych pracują dużo ciszej. Wiedzieliście o tym?

winka
Posty: 179
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:50 pm

Re: Wózki widłowe

Post autor: winka »

No dobra jak już mowa o wózkach widłowych to oczywiste jest, że w przypadku magazynów i nie tylko bardzo przydatny sprzęt to jest. Ale jak wiadomo to czasy się zmieniają i możliwości różnych modeli wózków widłowych także mamy coraz większe. I tak chociażby taki wózek widłowy elektryczny jest bardzo dobrym wyborem. Bo jednak nie wymaga tyle uwagi co wózek widłowy na butlę gazową.

olza
Posty: 107
Rejestracja: wt sty 28, 2020 8:33 pm

Re: Wózki widłowe

Post autor: olza »

Warto na pewno zorientować się jak odczytywać diagram udźwigu wózka widłowego. Taka wiedza może okazać się bardzo pomocna. Trzeba bowiem wiedzieć do jakich celów można taki sprzęt wykorzystać. Trzeba bowiem samodzielnie szukać różnych ważnych w danej branży informacji, ponieważ wielu wiadomości nie dowiecie się na kursie. Tam dowiecie się jedynie podstaw.

ODPOWIEDZ