Jakich kosmetyków do twarzy używacie i dlaczego akurat takich?

Wiktoria1984

Post autor: Wiktoria1984 »

Patrzycie na markę, cenę czy jakość czy wszystkiego po trochu?
I jakie są wasze ulubione?

ipolet

Re: Jakich kosmetyków do twarzy używacie i dlaczego akurat takich?

Post autor: ipolet »

Chyba patrzę na mix tych rzeczy.
Nie stac mnie na kosmetyki do twarzy za parę tysiecy, zresztą nawet nie wierzę w skuteczność aż tak przesadnie drogich kosmetyków, ale ogólnie jakość i dopasowanie do typu skóry jest dla mnie ważna.
Sprawdzam najcześciej tu kosmetyki: kosmetykizameryki/pl/category/twarz
-już kilka razy od nich braliśmy rodzinnie i cenowo wychodzi w porządku, a jakość lux

winka

Post autor: winka »

Co do kosmetyków to ja mam ich bardzo dużo gdyż jak widzę tylko jakiś fajny kosmetyk to od razu muszę go mieć i gotowe. Dlatego też muszę zakupić nową kosmetyczkę i nawet znalazłam tutaj perfumesco/pl/kosmetyczka bardzo fajną ofertę takiej kosmetyczki z lusterkiem nawet. A Wy jakiej wielkości macie kosmetyczki? Bo moja wydaje mi się troszkę za mała

Awatar użytkownika
gh11

Post autor: gh11 »

A macie może jeszcze jakieś inne propozycje? Chętnie na nie zerknę.
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego, nie znając wartości niczego.

cindy

Post autor: cindy »

Ja stawiam na kosmetyki organiczne, nietestowane na zwierzętach. Dlatego bardzo polubiłam markę Aegli, którą ostatnio odkryłam. Szczególnie chwalę sobie ten ujędrniający krem do twarzy: neonia/com/pl/produkt/aegli-ujedrniajacy-krem-do-twarzy/ . Bardzo podoba mi się też jego ekologiczne opakowanie.

Kinga34

Post autor: Kinga34 »

Moja cera niestety jest bardzo problematyczna więc muszę stosować kosmetyki specjalnie do niej dostosowane - cocolita/pl/kosmetyki-na-tradzik Przy problemach z cerą świadoma pielęgnacja odpowiednio dobranymi kosmetykami to podstawa. Bez tego można wyrządzić więcej szkody niż pożytku.

Zafira

Post autor: Zafira »

Staram się stosować wyłącznie kosmetyki naturalne i takich zawsze szukam, gdy chcę spróbować czegoś nowego. Teraz przeglądałam różne oferty w internecie i znalazłam świetny ranking kremów pod oczy dbam-o-siebie/pl/najlepsze-kremy-pod-oczy . Bardzo ciekawie są wszystkie porównane i ocenione. Można spokojnie wybrać dla siebie z najbardziej odpowiednim składem.

nina

Post autor: nina »

U mnie też najlepiej sprawdzają się kosmetyki naturalne. A chodzicie do kosmetyczki? Ja trafiłam dzisiaj na manicure w Krakowie na https://klaru.pl/oferta/ i chyba zapiszę się na pazurki. Myślę też nad rzęsami, bo moje są rzadkie i cienkie. Nawet tusz mi nie pomaga.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

Kolorado98

Post autor: Kolorado98 »

Najważniejsze jest to, aby umieć dobrać kosmetyki do potrzeb swojej skóry. Jeśli nie umiesz się tym zająć samodzielnie, najrozsądniej jest udać się do specjalisty. Szukając odpowiednich kosmetyków polecam CI zajrzeć na stronę: https://byhealth.pl/dermedic . Jest tutaj szeroki wybór kosmetyków od marki Dermedic.

cindy

Post autor: cindy »

Apteka Galen ma bardzo bogatą ofertę. Nie tylko leków - ale też różnych suplementów i kosmetyków. U nich zamówicie między innymi takie preparaty jak https://www.aptekagalen.pl/vis-plantis- ... -goji-75ml . Polecam poczytać o ich właściwościach.

ODPOWIEDZ