Provema - opinie

qinga

Provema - opinie

Post autor: qinga »

Witajcie :) szukam opinii użytkowników aplikacji Provema. Korzystacie ? Polecacie ? sama idea wydaje się super zastanawiam się jednak jak to w praktyce wygląda?

ewkaswicinska

Re: Provema - opinie

Post autor: ewkaswicinska »

ja korzystam z niej dopiero od 2 tygodni wiec póki za wiele powiedzieć nie mogę, na pewno opłaca się robić zakupy płacąc z konta bankowego, które się tu zakłada. ja już kilka zwrotów dostałam, więc oszczędności są :)

gonia

Post autor: gonia »

korzystam i zdecydowanie polecam :) prosta w obsłudze, ma wiele fajnych funkcji W wielu miastach można taniej parkować, dostaje się wspomniane już wyżej zwroty za zakupy, ja też opłacam rachunki jednym kliknięciem. a zakładając konto nie trzeba nawet jechać do banku, wszystko można zrobić zdalnie :)

qinga

dzięki dziewczyny za informacje i to jeszcze tak pozytywne :) w takim razie i ja chętnie spróbuję, jak może być to lepiej to czemu nie :)

gonia

i jak tam qinga? aplikacja zainstalowana ? jak wrażenia ? daj znać :)

qinga

gonia pisze:
pt lis 05, 2021 3:15 pm
i jak tam qinga? aplikacja zainstalowana ? jak wrażenia ? daj znać :)
no jasne, zainstalowałam ją od razu :) sprawdza się fajnie, rzeczywiście jej działanie ogarnęłam w ciągu kilku chwil, jest bardzo intuicyjna w obsłudze. na efekty i oszczędności muszę jeszcze chwile zaczekać ale jestem dobrej myśli :) sama się chyba jakoś lepiej kontroluje przez to wszystko także już wychodzę na plus :)

gonia

super, miło się to czyta :) sama za jakiś czas dojdziesz do wniosku, ze było warto :) no i dobrze jest korzystać z tych dodatkowych funkcji jakie daje apka, jak zwroty za zakupy czy tańsze parkowanie :)

qinga

to prawda :) zwłaszcza teraz przed świętami te zwroty są naprawdę fajną opcją :)

gonia

i jak tam wrażenia po kolejnych tygodniach korzystania z apki ? u mnie już część znajomych też ją sobie zainstalowała i są zadowoleni :)

ODPOWIEDZ