Warsztat samochodowy

Awatar użytkownika
emmarcin
Posty: 477
Rejestracja: ndz gru 01, 2019 8:02 pm

Warsztat samochodowy

Post autor: emmarcin »

Jeżeli ktoś z was zastanawia się nad skorzystaniem z usług profesjonalnego warsztatu samochodowego, to ze swojej strony mogę wam polecić ten link https://fixmycar.pl/warsztat/102-rkmn-m ... omputerowa . Dzięki nim szybko usuniecie awarię w waszym samochodzie. Polecam gorąco!
Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka.

ewkaswicinska
Posty: 136
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 6:44 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: ewkaswicinska »

A jest tu ktoś z Tarnowa, kto na co dzień jeździ autem marki BMW ? Jeśli tak to mogę Wam polecić kapitalny serwis tej marki bmw-slusarczyk/pl/. Można się tu umówić na przegląd, wymianę oleju czy poważniejsze naprawy. Znajdziecie tu prawdziwych znawców specyfikacji aut tej marki. Super, ze na wizytę można się też umówić poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

pola
Posty: 367
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:50 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: pola »

A skoro już mowa o samochodach, to czy lubicie sobie czasami czytać w sieci jakieś ciekawostki na temat motoryzacji? Ja owszem i ostatnio właśnie trafiłam na bardzo fajnego bloga magazynseat/pl. Dowiedziałam się z niego między innymi, dlaczego warto regularnie sprawdzać ciśnienie w oponach oraz dlaczego zawsze trzeba zwracać uwagę na warunki na drodze, wsiadając za kierownicę :)

cindy
Posty: 292
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: cindy »

A czy wiecie, jak wymienić koło w samochodzie? Tak naprawdę mało kto ma o tym pojęcie. Dlatego w sytuacji kryzysowej warto wiedzieć o takiej możliwości jak wymiana koła warszawa: zakrzewski-holowanie/pl/wymiana-kola/ . Lepiej wezwać w tym celu profesjonalną firmę.

Awatar użytkownika
racing007
Posty: 263
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:41 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: racing007 »

Kilka miesięcy temu moja żona miała wypadek - całe szczęście nic jej się nie stało, lekko się tylko poobijała. Auto zostało jednak poważnie uszkodzone, dlatego zależało mi na tym, aby znaleźć profesjonalnego lakiernika, który naprawi szkodę. Byłem w wielu warsztatach i odsyłali mnie z kwitkiem - powiedzieli, że nie są w stanie zrealizować tej naprawy. W końcu natrafiłem na lakiernika https://auto-lakiernik.pl/, który bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy - w ciągu kilku dni auto zostało naprawione, a po szkodzie nie został nawet ślad. Jestem bardzo zadowolony i w przyszłości na pewno skorzystam z ich usług, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Jeśli pragniesz żyć, nie zatrzymuj swego życia dla siebie – ono musi głaskać inne brzegi i nawadniać inne ziemie.

oleg66
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:27 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: oleg66 »

Ja na warsztat samochodowy to z moim autem nie jeżdżę bo mi go tam zabiera ubezpieczyciel. Tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-oc/ mam taką usługę dodatkową wykupioną więc jak też to chcecie mieć to się tam do nich z tym zgłoście.

cindy
Posty: 292
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: cindy »

Warto także wiedzieć, gdzie można zakupić różne części do samochodów. Jeśli chodzi o samochody marki Hyundai to polecam ten serwis samochodowy: nordauto.hyundai/pl/oferta/promocje/czesci-hyundai-bialystok . Myślę, że znajdziecie tam części do swojego auta.

Iza19978
Posty: 165
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:36 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Iza19978 »

Pozostając w temacie warsztatu samochodowego to wszystkim mieszkającym w Tarnowie i okolicach polecam serwis OMT, gdzie dokonują dynamicznej wymiany oleju w skrzyni automatycznej. Na stronie omt-serwis/pl/usluga/dynamiczna-wymiana-oleju-w-automatycznej-skrzyni-biegow/ znajdziecie wszystkie informacje :)

Zafira
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 17, 2020 7:04 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: Zafira »

Niedługo mój mąż będzie zakładał warsztat samochodowy i zamierza kupić różnego rodzaju narzędzia w tym sklepie narzedzia-krab/pl/ . Został mu polecony przez znajomych, którzy już się w nim zaopatrywali. Może ktoś z Was też zna tą hurtownię i podzieli się ze mną uwagami?

oleg66
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:27 pm

Re: Warsztat samochodowy

Post autor: oleg66 »

Tak to już bywa, że czasem nasze auto odmówi posłuszeństwa. Jak się auto zepsuje to trzeba lawetę wzywać. Czasem po prostu innego wyjścia nie ma. Pełnym profesjonalizmem jesli chodzi o te usługi wykazuje się ta firma . w Poznaniu oraz okolicach. Koniecznie sprawdźcie ofertę !

ODPOWIEDZ