Opony zimowe

romanj
Posty: 60
Rejestracja: pn paź 26, 2020 7:25 pm

Opony zimowe

Post autor: romanj »

Z jakiej firmy opony zimowe polecacie?

Domis3223
Posty: 30
Rejestracja: śr paź 21, 2020 4:00 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: Domis3223 »

Ja polecam przeczytać opinie i może jakieś artykuły w tym temacie, to odpowiedz, znajdziesz sam. Fajna jest strona ggautorzeszow.seat-auto/pl/porada/jazda-na-suwak, znajdziesz na niej sporo ciekawych artykułów, które wyjaśniają różne zagwozdki motoryzacyjne. Polecam przeczytać.

Szuwi
Posty: 16
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:11 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: Szuwi »

Aktualne ogłoszenia motoryzacyjne można znaleźć w serwisie Pokato.
To super baza, aktualizowana na bieżąco, gdzie publikowane są darmowe ogłoszenia.
Z pewnością znajdziesz odpowiednie opony i inne części motoryzacyjne.
Sprawdź, bo wybór jest naprawdę spory, dlatego ceny też są zdecydowanie bardziej konkurencyjne niż w sklepach stacjonarnych.

winka
Posty: 179
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:50 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: winka »

Opony zimowe to oczywiście należy mieć. Tak samo jak na lato należy założyć opony letnie. Dlatego też już dużo wcześniej zaczynam szukać dobrych i w miarę tanich opon. I tak też trafiłam na tę stronę ceneolokalnie/pl/lodz/opony-letnie dzięki której udało mi się, bez żadnych problemów znaleźć dokładnie takie opony jakie mieć powinnam w swoim samochodzie.

azabora
Posty: 140
Rejestracja: czw sie 27, 2020 8:07 am

Re: Opony zimowe

Post autor: azabora »

Wiosna, lato - no to również czas zmiany opon i to nie kosztuje mało. Na szczęście jeden komplet może pasować wiele lat dla jednego modelu, więc wychodzi czasem 200 zł na komplet za rok użytkowania. To niewiele. Dlatego moim zdaniem to trzeba przekalkulować. Ja sama sprawdzam kaski do motoru , bo czas na zmianę.

zbuntowana
Posty: 226
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:12 pm

Re: Opony zimowe

Post autor: zbuntowana »

A co możecie powiedzieć mi przykładowo o firmie alleopony24/pl/21-opony-ciezarowe ? Czy warto byłoby ta dokonać zakupu? Pomagam właśnie mojemu bratu znaleźć dobry sklep, gdzie można kupić najlepszej jakości opony ciężarowe.

ODPOWIEDZ