części samochodowe gdzie dostanę?

winka

części samochodowe gdzie dostanę?

Post autor: winka »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad naprawą samochodu. Bo jednak mechanik taki kosztorys mi dał, że jestem zaskoczona że aż tyle muszę naprawić. Dlatego też chciałabym znaleźć jakąś stronę z częściami samochodowymi w rozsądnej cenie. I tak trafiłam na tę ceneolokalnie/pl/rybnik/akumulatory gdzie mają dość spory wybór w akumulatorach. A że na liście mam także i tą część to zamówiłam bez wahania.

pola

Re: części samochodowe gdzie dostanę?

Post autor: pola »

A skoro już o częściach samochodowych mowa, to czy mieliście kiedyś problem z wałami napędowymi, o których mowa na przykład na stronie internetowej takiewaly/pl/waly-kardana/? Co się Wam w nich zepsuło?

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Witam.
Mam pytanie odnośnie oryginalnych części, bo właśnie takie chcę na wymienne. Niedawno skończyła mi się gwarancja w aucie, jednak w ciągu dalszym chcialbym aby wymieniane części były oryginalnymi. I tutaj pytanie, czy oryginalne części Seat znajdę tylko w autoryzowanym serwisie i najlepiej tam oddać auto, czy może gdzieś indziej będzie lepiej.

Kobietaewka77

Post autor: Kobietaewka77 »

Zależy czego poszukujesz, jeżeli zależy Ci na częściach oryginalnych, to proponuje zajrzeć do dynamica-warszawa.seat-auto/pl/, oferowane części są oryginalne, a pracownicy pomogą dobrać Ci odpowiednie. Jednak jeśli chodzi o jakieś zamienniki, to polecam odwiedzić zwykły sklep motoryzacyjny, tam powinni mieć różne.

zbuntowana

Post autor: zbuntowana »

Jak macie do naprawy samochód, to macie możliwość kupienia części do Seata w Krakowie tutaj autopu/pl/czesci-do-seata/ w bardzo korzystnej cenie. Warto tutaj zaznaczyć, że możecie nawet skorzystać ze wsparcia tamtejszych fachowych doradców. Jakby co wskażą wam, które części będą dla was najlepsze. Sama planuje się do nich zgłosić. Uważam, że ich oferta jest bardzo opłacalna.

AdamMannam

Post autor: AdamMannam »

A jakich części dokładnie szukacie? Jeśli chodzi o mnie to u nas niedawno trzeba było wymienić wał napędowy w Fordzie. Dzięki https://takiewaly.pl/produkt/wal-napedo ... l-l1954mm/ to się udało, bo właśnie tam znaleźliśmy ten element :) Do tego mają również wały napędowy do innych marek pojazdów.

zbuntowana

Post autor: zbuntowana »

Prowadzę firmę, w której większość prac wykonywana jest za pomocą wózków widłowych, a posiadam ich kilka. W związku z tym poszukuję miejsca, gdzie mógłbym serwisować i naprawiać skrzynie biegów. Z poleceń, trafiłem na Autojózefów -czy oni również zajmują się serwisowaniem skrzyń z wózków widłowych?

nina

Post autor: nina »

Gdybyście szukali akumulatorów samochodowych to polecam ofertę tej firmy https://mobilny-akumulator.pl/ Znajdziesz w niej bardzo duży wybór akumulatorów w dobrych cenach. My niedawno zamawialismy tam akumulator do naszego peugeota i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości obsługi.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

ewela67

Post autor: ewela67 »

Faktycznie ceny nowych części, zwłaszcza tych oryginalnych, mogą powalić człowieka. Ale jest świetna alternatywa - oryginalne części używane. Takie części sprzedawane są z gwarancją rozruchową i mogą jeszcze posłużyć przez dłuższy czas. A oszczędność spora. Wiem, że są nawet szroty, które sprzedają takie części online. Tutaj https://mamauto.pl/uzywane-czesci-samochodowe/ford/ mają części używane do Forda. Wybór jest jednak dużo większy i warto zapytać czy mają to co jest nam potrzebne.

ODPOWIEDZ