aranżacja sypialni

mirabelka
Posty: 109
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:54 pm

aranżacja sypialni

Post autor: mirabelka »

Hej w jakich kolorach macie sypialnie? Mi marzy się w odcieniach bieli z dodatkami srebrnego i czarnego. Chciałabym nieco dodać jej charakteru dlatego zastanawiam się nad ciekawymi dodatkami. Koleżanka poradziła mi abym zamiast pomalować ściany wybrała jakieś ozdobne tapety, fajne wzory znalazłam tutaj innetapety/pl/tapety-do-salonu-sypialni-jadalni , jest ich tak dużo, że nie mogę się zdecydować, które wybrać.

pola
Posty: 367
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:50 am

Re: aranżacja sypialni

Post autor: pola »

W sypialni najważniejsze jest oczywiście jakieś fajne i wygodne łóżko ;) Na stronie internetowej sklepabcmeble/pl/47-lozka-mlodziezowe znajdziecie bardzo fajne łóżka młodzieżowe, o designerskim wyglądzie i po niewygórowanych cenach :) Polecam się tam rozejrzeć, bo warto ;)

nina
Posty: 304
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: nina »

Hmmm... a może urządźcie sypialnię w stylu rustykalnym? Na wnetrza-ze-smakiem/pl/styl-rustykalny-przepis-na-przytulne-wnetrze znajdziesz wszystko na temat tego stylu. Warto zapoznać się z tym artykułem. My mamy cały dom urządzony w stylu rustykalnym i jest w nim bardzo przytulnie.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

ewkaswicinska
Posty: 136
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 6:44 am

Re: aranżacja sypialni

Post autor: ewkaswicinska »

A co sądzicie o panelach 3D? Moim zdaniem to świetne rozwiązanie do każdego pomieszczenia, nie tylko do sypialni. Można wyczarować fajny zagłówek za łóżkiem :) Super ofertę znajdziecie w sklepie panele3d/pl/. Bardzo duży wybór, korzystne ceny, sprawna realizacja zamówień.

basia
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 22, 2020 10:54 am

Re: aranżacja sypialni

Post autor: basia »

Ja lubię ciemniejsze barwy, ale wiadomo, że decydując się na takie kolory ścian, trzeba rozsądnie dobrać meble. Ja postawiłam na jasne meble w sypialni, a zamówiłam większość na stronie martimeble/pl/. Koniecznie sprawdźcie ten sklep, bo mają meble do całego domu. Wszystko można zamówić w jednym miejscu.

Werka
Posty: 150
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:37 am

Re: aranżacja sypialni

Post autor: Werka »

Łóżko przede wszystkim powinno być wygodne. Sama trochę sie naszukałam,żeby łóżko było wygodne i ładnie wyglądało ale tutaj edinos/pl/ na szczęście znalazłam idealne łóżko do mojej sypialni. Też tam może sobie zerknij.

gosia49
Posty: 78
Rejestracja: pn paź 12, 2020 7:26 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: gosia49 »

Moim najnowszym odkryciem jest sklep z meblami do sypialni promykmeble/pl/c/meble-do-sypialni/ . Zamówiłam tam cały zestaw, w tym szafki nocne i komodę i jestem nimi zachwycona. Meble bez problemu można dobrać w jeden komplet. Są piękne, a zapłaciłam za nie niewielką sumę. W salonach meblowych na mieście meble do sypialni były dużo droższe.

pajęczarka
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:45 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: pajęczarka »

Sypialnia,to pomieszczenie wyjątkowe,urządzając je trzeba pamiętać o tym ,że powinno być ono wygodne,funkcjonalne i przytulne. tanie meble do pokoju można dostać w markecie Meblowym,sklepie z meblami eleganckimi,nowoczesnymi i stylowymi.
Oferowane meble mają klasyczny wzór,dostępne w wielu kolorach,dzięki czemu można je dopasować do swojej sypialni.

ewela67
Posty: 45
Rejestracja: czw paź 29, 2020 6:55 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: ewela67 »

W każdej sypialni musi znaleźć się wygodne łózko. Dlatego jeśli szukacie porządnego materaca, to koniecznie sprawdźcie ich mebleimaterace/pl/c/materace/materace-kokosowe/ . Ja u nich znalazłam świetnej jakości materac kokosowy. Jestem alergikiem, dlatego tylko naturalny materac wchodził w grę. Wybór u nich jest spory. Polecam ich każdemu.

Werka
Posty: 150
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:37 am

Re: aranżacja sypialni

Post autor: Werka »

My zastanawiamy się teraz nad wyborem oswietlenia. Bardzo podobają mi się takie halogeny w suficie sfmeble/pl/c/halogeny-sufitowe-oswietlenie , ale nie wiem jak one sprawdzają się w praktyce i jak to wygląda. Podoba mi się to u kogoś i może się skusze.

ODPOWIEDZ