aranżacja sypialni

gonia
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 3:00 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: gonia »

Jeśli chodzi o meble to ja szukałam czegoś stosunkowo niedrogiego ale jednak w dobrej cenie. Przejrzałam oferty wielu sklepów i najbardziej spodobała mi się oferta domu meblowego Burzyńskich. Szeroka oferta, atrakcyjne ceny, możliwość zakupu na raty. Ich sklep znajduje się w Zielonej Górze ale można też zamawiać online.

Iza19978
Posty: 165
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:36 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: Iza19978 »

Świetnym rozwiązaniem w sypialni będzie aranżacja pomieszczenia w odpowiednie meble. Czy macie w swojej sypialni szafę? :) U mnie super sprawdza się szafa z półkami, widziałam takie meble na sklepabcmeble/pl/499-szafy-z-polkami. Taką szafę można również umieścić w garderobie, bardzo ładna stylistyka i estetyka mebli.

Jarzynka
Posty: 46
Rejestracja: pn mar 02, 2020 12:38 am

Re: aranżacja sypialni

Post autor: Jarzynka »

"No, masz rację, choć myślę, że w sypialni najważniejszy mebel to łóżko. Wybierając łóżko wybieramy stylową konstrukcję samego łóżka i do tego solidny materac. Przeglądając różne pomysły na łóżko z dobrym materacem trafiłam na sklep Edinos/pl a w nim łóżko na które producent daje 10 lat gwarancji; edinos.pl/lozko-sirela-140x200-czeresnia-antyczna

[img]https://www.edinos.pl/images/items/2783/lozko-sirela-sklep_top.jpg[/img]
"

doniska
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:51 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: doniska »

A ja właśnie szukam inspiracji na swoją nową sypialnię, ale wolałabym ją chyba w jednolitej i jasnej tonacji. Nawet myślę o jakimś dużym lustrze na drzwiach garderoby, żeby ją optycznie powiększyć. Pewnie nie dam rady ogarnąć całego wystroju sama, bo czeka mnie w sumie całe mieszkanie. Będę musiała zgłosić się do biura projektowego projektowanie-wnetrz-online/pl/projektowanie-domu-online . Architekci szybko znajdą takie rozwiązania, które mi nawet by nie wpadły do głowy.

azabora
Posty: 140
Rejestracja: czw sie 27, 2020 8:07 am

Re: aranżacja sypialni

Post autor: azabora »

Na pewno trzeba pomyśleć o czymś takim jak porządnej jakości materac. To bardziej niż pewne. Dlatego wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie poszukanie czegoś takiego hilding/pl/produkt/materace-lateksowe/hilding-melody . To dobra jakość i w porządku materiał.

Anegdota
Posty: 143
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 3:50 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: Anegdota »

Sypialnia to miejsce odpoczynku, więc warto postawić na jakieś stonowane wykończenie. Ja właśnie szukam pomysłu na ścianę za łóżkiem. Bardzo ciekawie wyglądają panele gipsowe 3D bbhomedecor/pl/sklep/10-panele-gipsowe-3d . Takie panele dostępne są w różnych wzorach, więc można zrobić z nich dowolną aranżację ściany. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Mi się to bardzo podoba.

basia
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 22, 2020 10:54 am

Re: aranżacja sypialni

Post autor: basia »

Ja największy problem miałam z aranżacją pokoju dla dzieci. Nie mogłam też długo wybrać łóżek dla dzieci, bo albo mi coś nie odpowiadało, albo dzieciom. W końcu trafiłam na tę ofertę martimeble/pl/25-lozka-dla-dzieci-dzieciece . Polecam ich każdemu, bo dzieci są zadowolone z wyboru. Łóżka są wygodne, a wcale nie były strasznie drogie, więc warto skorzystać.

nina
Posty: 304
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: nina »

Mi bardzo podobaja się wnętrza w stylu skandynawskim - alinabadora/pl/wnetrze-w-stylu-skandynawskim/ Niedawno kupiłam mieszkanie i już wiem jak je urządzę :) Troche się boję, że sama nie dam rady i rozważam skorzystanie z pomocy projektanta wnetrz!
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

sytus
Posty: 130
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:51 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: sytus »

Hm, no właśnie też w tym miejscu jestem i mam sporo pytań. Nie wiem na przykład, czy toaletki w sypialni powinnam postawić. Jakoś od zawsze o niej myślałam, ale nie mogę sobie jej ulokować. W łazience nikt nie będzie chciał tyle siedzieć, tak samo w garderobie... Co wy na to? Poradźcie proszę, bo ja już od tego rozstroju żołądka dostaję ;p .

Kolorado98
Posty: 395
Rejestracja: wt sie 11, 2020 3:08 pm

Re: aranżacja sypialni

Post autor: Kolorado98 »

Nie wiem konkretnie, jaki styl Wam się podoba, ale u mnie obowiązkowo w sypialni muszą pojawić się jakieś fajne obrazy, no i właśnie zastanawiam się nad tym, co powinnam wybrać. Co sądzicie o takich propozycjach, jak te od artysty seurat george ? Dla mnie to ciekawa opcja!

ODPOWIEDZ