Skąd brać kasę na inwestycje?

Wiktoria1984
Posty: 179
Rejestracja: ndz kwie 05, 2020 3:35 pm

Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: Wiktoria1984 »

Skąd brać kasę na inwestycje?
Czy jedyna sensowną opcją finansowania jest kredyt albo pożyczka, czy macie też inne pomysły na to, żeby z domowego budżetu wykroić jakieś pieniadze na inwestowanie w coś, co kiedyś da zyski?
Czytam tu: aleksandraniedzielska/pl/skad-wziac-pieniadze-na-inwestycje-pomysly-i-domowy-budzet/
artykuł w temacie, ale w sumie jakoś nie wiem czy faktycznie na oszczednościach domowych da się aż tyle zaoszczedzić?

winka
Posty: 179
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:50 pm

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: winka »

No to jest bardzo dobre pytanie które zapewne zadaje sobie każdy kto chce zainwestować. Ale ważne jest także to, by pamiętać, że wziąć kredyt to jedno a drugie to nie wplątać się w coś jeszcze gorszego. Bo nie każdy tak do końca przemyśla barnie takiego kredytu i to w obcej walucie. Mój znajomy to nawet musiał zastanowić się nad upadłość konsumencka czy by nie wybrać albo walkę z bankiem

juka
Posty: 112
Rejestracja: śr sie 26, 2020 11:44 pm

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: juka »

Nie mam pewności, jak to się wszystko dobrze składa, ale na pewno będziemy myśleć nad pożyczką. Doradca finansowy Augustów może mieć dla nas idealną ofertę, a jeśli się wywalczy dużo niższe oprocentowanie, to można śmiało myśleć o tym, żeby na przykład kilka tysięcy dołożyć. To chyba jasne?

Aniela
Posty: 37
Rejestracja: czw sie 06, 2020 7:07 pm

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: Aniela »

My na przykład będziemy chcieli w tym celu wziąć kredyt hipoteczny. Jednak są pewne zalety takiego przedsięwzięcia. Przeczytajcie o tym tutaj analizy/pl/artykul-sponsorowany/26479/nadplata-kredytu-hipotecznego-zobacz-jakie-daje-oszczednosci . Bardzo korzystnie wychodzi, gdy spłaca się większe raty niż potrzeba. Wówczas można zaoszczędzić trochę pieniędzy.

zbuntowana
Posty: 118
Rejestracja: śr cze 24, 2020 4:12 pm

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: zbuntowana »

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt, ale tutaj lepiej zgłosić się do jakiegoś dobrego doradcy kredytowego, który nakieruje was na jakieś korzystne oferty. Jakby co możecie zajrzeć sobie na stronę ktoryekspert/pl/ , gdzie znajdziecie fajną wyszukiwarkę doradców kredytowych.

gonia
Posty: 109
Rejestracja: wt sty 28, 2020 3:00 pm

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: gonia »

Jak nie ma się żadnych oszczędności to może warto postawić na przychody pasywne i tą kwotę co miesiąc inwestować ? Wtedy nasz domowy budżet w ogóle tego nie odczuwa. Jest wiele pomysłów na tego typu zarobek, zawsze można się też skontaktować z doradcami z firmy Generali Investments, oni na pewno zaproponują Wam najbardziej optymalne rozwiązania.

Jarzynka
Posty: 36
Rejestracja: pn mar 02, 2020 12:38 am

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: Jarzynka »

W tym roku jest wyjątkowo ciężko z kredytami. Nie wiem czy to z powodu kryzysu covidowego, ale zrobiło się trudno i drogo. Ja znalazłam lepsze rozwiązanie - Lombard na Złotej. Wycena moich kosztowności całkiem uczciwa i konkretna kasa na umówiony termin bez dowodzenia wypłacalności. lombardnazlotej/pl/

księgowaja
Posty: 101
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 9:47 am

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: księgowaja »

Dobre rozwiązanie proponuje swoim klientom to biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Ma ono przygotowany pakiet dodatkowych usług w którym jest min kredyt hipoteczny. Moim zdaniem to dobra oferta dla osób chcących kupić mieszkania. Jeśli jesteście zainteresowani, to na stronie są podane dane kontaktowe.

azabora
Posty: 94
Rejestracja: czw sie 27, 2020 8:07 am

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: azabora »

Byle z odpowiedzialnych miejsc, a wtedy nie będzie problemów. Wiem doskonale, jak to działa. Wielka myśl, wielki biznes, a potem pomoc prawna w oddłużaniu i nic z tego nie wychodzi. No tak to być nie może, dlatego proszę, pamiętajcie o rozwadze. Bardzo trudno dziś na siebie porządnie zarobić, to prawda, ale nie ma co kombinować.

winka
Posty: 179
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:50 pm

Re: Skąd brać kasę na inwestycje?

Post autor: winka »

Nie powiem bo to jest bardzo dobre pytanie na które to każdy szuka jakiegoś w miarę dobrego rozwiązania. Ale aby móc inwestować to musimy jakoś zdobyć dobrych klientów. I to także wiąże się z reklamą. Więc szukając jakiegoś dobrego rozwiązania dowiedziałam się, ze na tej stronie artigraf/pl/oferta/slodycze-reklamowe/mietowki-reklamowe mają bardzo fajne gadżety reklamowe. Poza tym miętówki w małych pudełkach do drobiazgi, o których warto pomyśleć.

ODPOWIEDZ