W jaki sposób zdobyć nowych klientów?

Awatar użytkownika
roksani

W jaki sposób zdobyć nowych klientów?

Post autor: roksani »

Cześć, tak jak w temacie... Zastanawiam się jak mogę skutecznie zdobyć nowych klientów. Wiecie coś na ten temat i możecie polecić jakiś sprawdzony tekst o tym? Mój brat wysłał mi wczoraj taki artykuł http://osnews.pl/jak-zdobyc-nowych-klientow/ . Warto skorzystać z tych informacji?
Czyście widzieli kiedykolwiek oczy jak gdyby przysypane popiołem, tak pełne nieuleczalnego, śmiertelnego smutku, że trudno w nie patrzeć?

deborah

Re: W jaki sposób zdobyć nowych klientów?

Post autor: deborah »

Zdobycie nowych klientów możliwe jest dzięki skutecznie prowadzonym działaniom marketingowym. Reklama może przyjąć bardzo zróżnicowaną formę - ja np. ustawiłam przed siedzibą mojej firmy flagi reklamowe i wyróżniłam tym samym mój lokal na tle innych :)

sytus

Post autor: sytus »

Na pewno należy szukać odpowiednich form promocji, ale jeśli o mnie chodzi, to ja bym się również zastanowiła nad tym, czy nasz biznes dobrze się kojarzy. Może warto zamówić jakieś nowe logo, albo inne elementy graficzne? Na pewno firma 4/4 wam ją wykona. Czteryczwarte pracuje z największymi, o czym się przekonacie, zaglądając na tę 44branddesign/com/portfolio/corporate-identity/ stronę.

nina

Post autor: nina »

Reklama to podstawa! Form reklamy jest naprawdę sporo. Moim zdaniem warto postawić na reklame w sieci. Pomóc ci w tym może ta agencja marketingowa kreacjasukcesu/pl/przepisywanie-tekstow/ Ma ona bardzo rozbudowaną ofertę. koniecznie się z nią zapoznaj.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

basia

Post autor: basia »

Myślę, że największym wsparciem sprzedaży będzie teraz promocja w sieci, Także postaw na pozycjonowanie i reklamę ads. Taka dywersyfikacja działań szybko przyniesie efekty. Oczywiście samodzielnie ciężko o taką reklamę, ale są agencje jak ta widoczni/com/ , gdzie masz dostęp do specjalistów z dziedziny seo i sem. Ich działania szybko będą widoczne w postaci nowych klientów.

mirabelka

Post autor: mirabelka »

Zastanawiam się jak przyciągnąć nowych klientów, jak wypromować markę w sklepach macie jakieś pomysły? Koleżanka podsunęła mi pewien pomysł. Abym nawiązała współpracę z firmą Exposite i zleciła im wykonanie materiałów POS. Myślicie, że to wystarczy?

Domis3223

Post autor: Domis3223 »

Fajnym sposobem, w który właśnie ostatnio zainwestowałam, jest marketing internetowy. Odpowiednio dobrane domeny mają duży wpływ na to, że potencjalni klienci zapamiętują nasz adres i odwiedzają stronę.

Janka

Post autor: Janka »

Szukając sposobów na reklamowanie firmy za które nie będę musiała wydawać pieniędzy znalazłam portal ogłoszeniowy ogłoszenia kupię sprzedam. Wszystkie możliwe kategorie ogłoszeń i intuicyjna wyszukiwarka to wystarczy, żeby znaleźć nowych klientów zainteresowanych konkretną ofertą.

deborah

Post autor: deborah »

Polecam zainwestować w firme oferującą Pozycjonowanie stron Łódź. Wtedy Twoja strona/ sklep online będzie widoczny;)

Janka

Post autor: Janka »

Bardzo dobrym i póki co nie stosowanym powszechnie, sposobem wspierającym działania marketingowe jest wykonanie i zamieszczenie na stronie firmowej profesjonalnego zdjęcia biznesowego. Wykonanie profesjonalnej sesji biznesowej wydaje się współcześnie niezbędne, żeby dorównać konkurencji, a nawet zyskać nad nią przewagę. Minęły już czasy, gdy wystarczyło zaoferować dobrej jakości produkty i usługi, żeby cieszyć się powodzeniem na rynku. Jak zrobić fotografię biznesową? Poczytaj na fotograf-wesele/pl/aktualnosci_profesjonalna_biznesowa_sesja_zdjeciowa_inwestycja_w_wizerunek_firmy,ak,348.html

ODPOWIEDZ