System alarmowy

Awatar użytkownika
Rysiu88
Posty: 98
Rejestracja: śr sty 01, 2020 8:02 pm

System alarmowy

Post autor: Rysiu88 »

Hej, szukam firmy, która zajmie się montażem systemu alarmowego w moim domu. Znacie jakąś dobrą firmę? Osobiście wczoraj szukałem trochę w internecie i znalazłem tą stronkę https://www.instalproject.pl/systemy-alarmowe/ . Co o niej sądzicie? Korzystał ktoś już z ich usług? Wyglądają na profesjonalistów. Dajcie znać co sądzicie na ten temat.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Anegdota
Posty: 143
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 3:50 pm

Re: System alarmowy

Post autor: Anegdota »

Hejka,
zobacz sobie np tutaj: kompleksmedia/pl/monitoring,c183.html - mozesz u nich dostac kompletne akcesoria + sprzet potrzebny do zalozenia monitoringu. Doradza, skompletuja calosc za Ciebie - po Twojej stronie pozostaje tylko montaz, ale z ich poradami - to dziecinnie proste. Na YT takze jest masa poradnikow jakby co. Moze sprobuj samodzielnie? Po co komus placic za cos, co mozesz po pracy zrobic?

cindy
Posty: 292
Rejestracja: czw cze 25, 2020 9:22 am

Re: System alarmowy

Post autor: cindy »

Myślę, że powinny Was zainteresować instalacje alarmowe Anluks Szczecin: anluks/pl/instalacje-alarmowe . Firma od lat zakłada systemy alarmowe, a także monitoringowe. Na pewno podejmą się takiej realizacji także u Was.

kamilka45
Posty: 15
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:51 pm

Re: System alarmowy

Post autor: kamilka45 »

W firmie z systemem alarmowym jest tak jak zarządzanie procesami biznesowymi , które warto mieć i inwestować w nie. Ostatnio dużo o tym się mówi i warto szukać nowoczesnych rozwiązań.

basia
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 22, 2020 10:54 am

Re: System alarmowy

Post autor: basia »

Jeśli chodzi o Kraków i okolice to w temacie systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego mogę zaproponować ich usługi fpi/com/pl/ . Proponuję nowoczesne rozwiązania i obsługuję inwestycje kompleksowo. Projektują instalacje, montują, dbają o dobór sprzętu i jego serwisowanie. Na stronie można zobaczyć jak wyglądają ich realizacje, pełen profesjonalizm.

azabora
Posty: 140
Rejestracja: czw sie 27, 2020 8:07 am

Re: System alarmowy

Post autor: azabora »

A widzicie, ja również sprawdzam alarmy bydgoszcz i zastanawiam się nad tym, co mam jeszcze dokupić, co mam sprawdzić. Tematyka jest mocno dla mnie konfudująca, bo nie miałam nigdy podobnego sprzętu i nie umiem się zdecydować. Wasza wskazówka będzie dla mnie na pewno mile widziana.

Kolorado98
Posty: 395
Rejestracja: wt sie 11, 2020 3:08 pm

Re: System alarmowy

Post autor: Kolorado98 »

Jak stawiasz na nowoczesne rozwiązania to polecam zapoznać się z ofertą firmy fonex/com/pl/ , która stworzy Ci inteligentny dom. Na pewno docenisz takie rozwiązania zwłaszcza że masz pełnię kontroli nad domem, a więc możesz się czuć bezpiecznie. Według mnie to nie przyszłość, a teraźniejszość i trzeba ją mieć.

Zafira
Posty: 71
Rejestracja: pn sie 17, 2020 7:04 pm

Re: System alarmowy

Post autor: Zafira »

Zależy mi na założeniu niezawodnego systemu alarmowego przez profesjonalną firmę, która zapewni również ewentualny serwis. Szukałam w sieci różnych ofert i trafiłam na taką https://electrosystems.pl/ . To podobno zespół fachowców z prawdziwego zdarzenia.

oleg66
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:27 pm

Re: System alarmowy

Post autor: oleg66 »

Też rozglądam się za firmą, która miałaby w swojej ofercie system alarmowy, a najlepiej razem z monitoringiem. Pod adresem: https://www.go-safety.pl/alarmy znalazłem taką ofertę. Myślicie, że warto z niej skorzystać? Wy też decydujecie się na alarm z monitoringiem?

ODPOWIEDZ