Sportowe wyposażenie

sytus
Posty: 130
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:51 pm

Sportowe wyposażenie

Post autor: sytus »

Witam, mam do was małe pytanie odnośnie wyposażenia sportowca. Czy wy również uważacie, że powinien on mieć takie magazyn.ceneo/pl/artykuly/opaski-sportowe opaski? Wiecie, do mierzenia poziomu aktywności, spalonych kcal, odmierzania czasu, sprawdzania ciśnienia czy szybkości bicia serca. Czy to niezbędne?

pola
Posty: 367
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:50 am

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: pola »

A czy warto Waszym zdaniem kupować kamerki sportowe? Takie jak na przykład na stronie internetowej smartcams/pl/22-kamera-sportowa-jse-4k-ultra-wifi-120fps.html? Czy takie gadżety są Waszym zdaniem przydatne?

bingo
Posty: 36
Rejestracja: pn maja 11, 2020 2:48 pm

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: bingo »

Nasza rodzinka bardzo lubi aktywność fizyczną w prawie każdej formie. Zastanawiam się, czy kupić do naszego ogrodu taką trampolinę taniomania/pl/t/trampolina-312-cm . Byłaby fajną atrakcją na lato, która łączy zabawę i trening. Poza tym często odwiedzają nas rodzina i przyjaciele z dzieciakami. Pociechy by się nie nudziły podczas gdy my mielibyśmy trochę czasu dla siebie.

zima
Posty: 51
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:26 am

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: zima »

Sportowe wyposażenie jest bardzo ważne takie opaski na pewno będą przydatne. Ale warto pamiętać że przyda ci się własny sprzęt który możesz zamówić na marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html tak jak właśnie jedną z tych bieżni by móc poćwiczyć w domu kiedy nie można lub nie możesz wyjść na siłownie. Mają duży wybór więc bez problemu znajdziesz odpowiednią dla siebie ale i w dobrych cenach.

nina
Posty: 304
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: nina »

Jeśli jesteś aktywny fizycznie to polecam smartband - magazyn.ceneo/pl/artykuly/smartband-ranking Pomoże ci policzyc dystans, spalone kalorie, tętno itd. Sama mam taki zegarek i jestem z niego bardzo zadowolona.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

basia
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 22, 2020 10:54 am

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: basia »

Nie kupuję takich rzeczy bo wiem, że bym z nich nie korzystała. Wolę chodzić na zajęcia pod okiem profesjonalnych trenerów. Zapisałam się tutaj wswietnejformie/pl/ i mam dostęp i do trenerów, i do sprzętu.

nina
Posty: 304
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:58 pm

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: nina »

Słuchasz muzyki podczas biegania? jeśli tak to polecam te słuchawki douszne magazyn.ceneo/pl/artykuly/apple-airpods-pro-dane-techniczne Myślę, że będą dużo wygodniejsze od słuchawek na kablu. Sama zastanawiam się nad zamówieniem ich, bo mam zamiar zacząć biegać a nie wyobrażam sobie tego bez muzyki.
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-satynowe

olza
Posty: 109
Rejestracja: wt sty 28, 2020 8:33 pm

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: olza »

Wiele różnych ciekawych rozwiązań na pewno znajdziecie tutaj senseipro/pl . Mają tam różne akcesoria sportowe. Są tam nie tylko paraletki, ale również gumy do ćwiczeń czy drążki. Warto zastanowić się co potrzebujemy do domu, aby móc aktywnie spędzać czas, szczególnie teraz, gdy siłownie i kluby fitness są zamknięte. Dzięki temu z powodzeniem można ćwiczyć w dowolnym miejscu.

daneczka1
Posty: 24
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:36 pm

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: daneczka1 »

Warto ćwiczyć i to niezależnie od wielu czy pory roku. Wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat ćwiczeń znajdziecie tutaj fitrepublic/pl/paski-do-sztangi-i-martwego-ciagu-jak-wybrac-najlepsze/ . Między innymi dowiecie się jak wybrać najlepsze paski do sztangi. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się niezwykle przydatne.

Zbycha
Posty: 38
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:23 pm

Re: Sportowe wyposażenie

Post autor: Zbycha »

Wyposażenie sportowca,to temat rzeka,począwszy od odpowiednio dobranego stroju aż po sprzęt,bez którego pewnych sportów nie da się uprawiać.Ważna jest więc przewiewna odzież,wygodna i funkcjonalna,ale też sprzęt taki jak bramki sportowe rakiety czy piłki.
Najważniejsze jest jednak nasze zaangażowanie i wiara,że robimy wszystko by uprawiany przez nas sport był dla wielką przyjemnością.

ODPOWIEDZ