Ubrania w zwierzęcy wzór

Anegdota
Posty: 143
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 3:50 pm

Ubrania w zwierzęcy wzór

Post autor: Anegdota »

"hejka!

Powiedzcie mi jakie ubrania najczęściej wybieracie? Ja ostatnio odkryłam, że do łask wraca panterka i inne zwierzęce wzory np. zebra czy tygrysie paski. Jak podobają wam się takie wzory?

Ja kiedyś nie specjalnie przepadałam za tego typu odzieżą, ale teraz się w niej zakochałam. Wybierając np. bluzkę w panterkę i do tego gładkie spodnie czy spódnicę można stworzyć świetną i bardzo modną stylizację pasująca na każde okazję.
"

pola
Posty: 367
Rejestracja: czw mar 26, 2020 11:50 am

Re: Ubrania w zwierzęcy wzór

Post autor: pola »

Ja również bardzo lubię takie ubrania w zwierzęcy wzór ;) Ostatnio na przykład trafiłam na fantastyczną kamizelkę w panterkę w sklepie internetowym mohito/com/pl/pl/ubrania/kamizelki. A słyszałam, że ogólnie kamizelki damskie mają być w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym na topie ;) Więc prawdopodobnie skuszę się na taki zakup. A Wy lubicie chodzić w kamizelkach?

oleg66
Posty: 358
Rejestracja: czw mar 11, 2021 1:27 pm

Re: Ubrania w zwierzęcy wzór

Post autor: oleg66 »

Ja rownież bardzo lubię robić zakupy i muszę powiedzieć, że zazwyczaj płace za nie bezgotówkowo. Jeśli tak, jak ja jesteście fanami takich zakupów, to pewnie zainteresuje was fakt, że w 2023 nadchodzą zmiany dla podatników bezgotówkowych, o czym przeczytacie więcej w tym artykule https://aktualnecenniki.pl/czy-w-2023-n ... towkowych/

ODPOWIEDZ